Web / Kompjuterska Kamera - Xtrike Me - XPC01

Заштеди 900.00 ден.

Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена1,690.00 ден.

Опис

 

- Не е потребен драјвер за инсталација

- Работи со: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, WIndows 8, Windows 10

- Флексибилно тело според вашите потреби 

- Високо квалитетно подножје со штипка

- УСБ приклучок

- Лесна за инсталација

- Иновативен дизајн

- Висок квалитет

Препорачано

Ваши прегледи