Zastitno Staklo za Xiaomi Redmi Note 11 4G / Note 11s - 5D Antistatic Curved


Цена:
Намалена цена500.00 ден.

Опис

Заштитно стакло за телефон - Xiaomi Redmi Note 11 4G - 5Д антистатично со заоблени рабови

Компатибилни модели: 

  • Xiaomi Redmi Note 11 4G

* Xiaomi Redmi 11 5G / Pro 5G не се компатибилни

Препорачано

Ваши прегледи