Zastitno Staklo za Xiaomi 12 Lite - 5D - Premium

Заштеди 100.00 ден.

Цена:
Намалена цена400.00 ден. Регуларна цена500.00 ден.

Опис

Премиум заштитно стакло

  • Слој за помалку траги од користење
  • Поголема дебелина од стандардните стакла и поголема отпорност на гребење и кршење
  • Слој за отпорност на дожд и капки
  • Закривеност на краевите за многу поудобно користење

Препорачано

Ваши прегледи