Zastitno Staklo za Samsung Galaxy A70 / A02S / A03S / A12 / A13 - 5D Antistatic Curved


Цена:
Намалена цена400.00 ден.

Опис

Заштитно стакло за телефон - Самсунг - 5Д антистатично со заоблени рабови

Компатибилни модели:
  • Samsung Galaxy A70
  • Samsung Galaxy A02s
  • Samsung Galaxy A12
  • Samsung Galaxy A13
  • Samsung Galaxy A03s
  • Samsung Galaxy A04s

Препорачано

Ваши прегледи