Zastitno Staklo za Samsung Galaxy A54 - 5D Antistatic Curved


Цена:
Намалена цена500.00 ден.

Опис

Заштитно стакло за телефон - Самсунг A54 - 5Д антистатично со заоблени рабови

Компатибилни модели:

  • Samsung Galaxy A54
  • Samsung Galaxy A54 5G

Препорачано

Ваши прегледи