Zastitno staklo za Samsung Galaxy A50 / A50s / A30/ A30s / A20 - Ceramics Matte


Цена:
Намалена цена400.00 ден.

Опис

Керамичко заштитно стакло

  • Слој кој не остава отпечатоци
  • Поголема отпорност на гребење и кршење
  • Слој за отпорност на дожд и капки.

Препорачано

Ваши прегледи