Zastitno Staklo za Samsung Galaxy A34 - 5D Antistatic Curved


Цена:
Намалена цена600.00 ден.

Опис

Заштитно стакло за телефон - Самсунг A34 - 5Д антистатично со заоблени рабови

Компатибилни модели:

  • Samsung Galaxy A34
  • Samsung Galaxy A34 5G

Препорачано

Ваши прегледи