Zastitno Staklo za Samsung Galaxy A14 - 5D Antistatic Curved


Цена:
Намалена цена500.00 ден.

Опис

Заштитно стакло за телефон - Самсунг A14 - 5Д антистатично со заоблени рабови

Компатибилни модели:

  • Samsung Galaxy A14
  • Samsung Galaxy A14 5G

Препорачано

Ваши прегледи