Zastitni ocila so Blue Light Filter - Pink

Заштеди 100.00 ден.

Цена:
Намалена цена350.00 ден. Регуларна цена450.00 ден.

Опис

Висококвалитетни очила со заштита од сина светлина:
- Ги одмора очите и заштитува од сината светлина да продре преку нив.
- 2021 година модел.
- Унисекс дизјан.
- Погодни за работа пред компјутер, таблет, телефон.
- Иновативен дизајн.
- Флексибилни и некршливи рачки и рамка.

Препорачано

Ваши прегледи