Podloga za Gluvce - Xtrike Me MP-002

Podloga za Gluvce - Xtrike Me MP-002

  • 190.00 ден.
    Единечна цена по 
  • Заштедете 200 ден.
Вклучено ДДВ.

Уште 0 останати !

Гејмерска подлога за глувче

Текстурата со висока густина на падот ја зголемува удобноста и гарантира непречено стабилно движење. 
Анти-лизгачка гумена подлога
Димензии: 320х270х2мм


Ви препорачуваме