Wireless slusalki - Xiaomi Redmi AirDots 2 - White

Заштеди 600.00 ден.

Цена:
Намалена цена990.00 ден. Регуларна цена1,590.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Xiaomi Redmi AirDots 2

Спрецификации:

  • Батерија на слушалка: 43 mAh
  • Батерија: 300 mAh 
  • Блутут 5.0
  • Време на разговор: околу 4 часа
  • Време на полнење: околу 1.5 часа
  • Опсег: 10 метри

* Во пакетот не следува кабел за полнење.

Препорачано

Ваши прегледи