Wireless Slusalki - SODO - SD-1005 - Black


Цена:
Намалена цена1,590.00 ден.

Опис

Безжични Слушалки - Содо - SD-1005 - Црна

  • Блутут
  • СД картичка
  • AUX
  • Моќен звук
  • 6-8 часа време на работа
  • Време на полнење: околу 2 часа
  • Вајрлес верзија: 5.0
  • Батерија: 250 mAh

Препорачано

Ваши прегледи