Wireless Slusalki - Xiaomi - Redmi Buds 3 - White


Цена:
Намалена цена2,590.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Xiaomi - Redmi AirDots S

Спрецификации:

  • Батерија на слушалка: 35 mAh
  • Батерија: 310 mAh 
  • Блутут 5.2
  • Време на разговор: околу 5 часа
  • Вкупно време на користење со кутија за полнење: 20 часа
  • Опсег: 10 метри

Препорачано

Ваши прегледи