Wireless Slusalki - Miniso H015 - Green


Цена:
Намалена цена1,690.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Miniso H015 - Зелени

  • Компатибилни за сите видови на телефони, лаптопи, и компјутери.
  • Се поврзуваат со Bluetooth

*Во пакетот е вклучен кабел за полнење и торбичка за чување

Препорачано

Ваши прегледи