Wireless Slusalki - Lovely Headset - AH-806M - Pink

Заштеди 100.00 ден.

Цена:
Намалена цена1,390.00 ден. Регуларна цена1,490.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Lovely Headset - AH-806M - Розеви

  • Компатибилни за сите видови на телефони, лаптопи, и компјутери.
  • Се поврзуваат со Bluetooth

*Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи