Wireless Slusalki - Hello Dino - AH-906R - Blue

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена990.00 ден. Регуларна цена1,190.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Unicorn - AH-906H - Розеви

  • Погодни за Деца
  • Компатибилни за сите видови на телефони, лаптопи, и компјутери.
  • Се поврзуваат со Bluetooth

*Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи