Wireless Slusalki - Cat Ears - ST79M - Gold

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена990.00 ден. Регуларна цена1,490.00 ден.

Опис

Бежични слушалки -  Cat Ears - ST79M - Gold

  • Компатибилни за сите видови на телефони, лаптопи, и компјутери.
  • Се поврзуваат со Bluetooth

*Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи