Wireless Slusalki - Cat Ears - P47M - Pink

Заштеди 500.00 ден.

Цена:
Намалена цена890.00 ден. Регуларна цена1,390.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Cat Ears - P47M - Pink

  • Компатибилни за сите видови на телефони, лаптопи, и компјутери.
  • Се поврзуваат со Bluetooth

*Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи