Wireless Slusalki - Cat Ears - Black


Цена:
Намалена цена990.00 ден.

Опис

Бежични слушалки - Cat Ears - MZ-023 - Црна боја

  • ЛЕД РГБ Светло во сите бои на ушите и на страните
  • Компатибилни за сите видови на телефони, лаптопи, и компјутери.
  • Се поврзуваат со Bluetooth

*Во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи