Wireless Kontroler Joystick - X3 Smartphone / TV / PC

Заштеди 300.00 ден.

Цена:
Намалена цена990.00 ден. Регуларна цена1,290.00 ден.

Опис

Безжичен гејмерски контролер (џојстик) за телефон / телевизор или компјутер - X3

  • Вградена литиумска батерија
  • Лесно поврзување со Bluetooth конекција
  • Апликација за ремапирање на контроли достапна на Play Store или App Store
  • Компатибилен со Android / iOS / Windows
  • Можност за самостојно користење - без држач за тефон

*во пакетот е вклучен кабел за полнење и држач за телефон

    Препорачано

    Ваши прегледи