Wireless Gluvce - Wireless Mouse + Bluetooth

Заштеди 100.00 ден.

Color: Silver
Цена:
Намалена цена390.00 ден. Регуларна цена490.00 ден.

Опис

Безжично глувче, прилагодливо за компјутер, телевизор, телефон.

  • DPI: 600-1600
  • Ергономски дизајн
  • Вградена батерија на полнење
  • Bluetooth и 2.4Hz Поврзување
  • Компатибилно со сите Андроид и iOS системи
  • Тивки Кликови
  • Опсег до 10М

Во пакетот е вклучен кабел за полнење*

Препорачано

Ваши прегледи