Wireless Gluvce - Natec Jay 2 - Black


Цена:
Намалена цена350.00 ден.

Опис

Безжично глувче - Natec Toucan - Розева боја

  • DPI: 800-1600
  • Копчиња: 3
  • Работен век на копчиња: 2 милион кликови
  • Користи стандардни АА батерии
  • Опсег на работа до 10m
  • Работи на сите оперативни системи
  • Димензии: 110 х 61 х 37mm

Препорачано

Ваши прегледи