Wireless Gluvce - Multi-Device + Bluetooth - Cartoon Pink


Цена:
Намалена цена590.00 ден.

Опис

Безжично глувче, прилагодливо за компјутер, телевизор, телефон.

  • DPI: до 1600
  • Ергономски дизајн
  • Користи АА стандардни батерии
  • Bluetooth и 2.4Hz Поврзување до 3 уреди истовремено
  • Компатибилно со сите Андроид и iOS системи
  • Тивки Кликови
  • Опсег до 10М

Во пакетот е вклучена АА батерија*

Препорачано

Ваши прегледи