Wireless Gluvce - MS Focus M316 (Silent) - Pink


Цена:
Намалена цена490.00 ден.

Опис

Безжично глувче - MS Focus M316 - Розево

  • Тивки кликови (Silent)
  • DPI: 1600
  • Број на копчиња: 6
  • Работен век на копчиња: 3 милион кликови
  • Користи стандардни АА батерии
  • Опсег на работа до 10m
  • Работи на сите оперативни системи

Препорачано

Ваши прегледи