Wireless Gluvce - HP 1000S Plus - Black


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

Безжично глувче - HP 1000S Plus - Црно

  • Прилагодлива брзина
  • DPI: 800-1600
  • Копчиња: 3
  • Работен век на копчиња: 3 милион кликови
  • Користи стандардни АА батерии
  • Опсег на работа до 10m
  • Работи на сите оперативни системи

Препорачано

Ваши прегледи