Wireless Gluvce - Fantech Office Mouse - W188


Цена:
Намалена цена450.00 ден.

Опис

Безжично глувче за компјутер (PC) 
  • УСБ Приклучок (Dongle)
  • Опфат до 10м далечина
  • Ергономски дизајн
  • Компактно за употреба со лаптоп
  • 1200 DPI

Препорачано

Ваши прегледи