Wireless Gejmersko Gluvce - Fantech Raigor III Rechargeable - Black


Color: Black
Цена:
Намалена цена790.00 ден.

Опис

Безжичен гејмерски глушец на полнење - Fantech Raigor III Rechargeable WG12R

 • Сензор: Оптички, Pixart 3065
 • DPI: 800 - 2000
 • Работен век: 3 милион кликови
 • Приклучок: Безжично, USB A Dongle
 • Оперативно растојание: до 10 m
 • Батерија на полнење
 • Type-C полнење
 • 125Hz Pulling Rate
 • Димензии: 120 х 72.5 х 38mm

  *во пакетот е вклучен кабел за полнење

Препорачано

Ваши прегледи