Wireless Gejmersko Gluvce - Fantech CRUISER - WG11 - White


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

Безжичен гејмерски глушец.

  • Сензор: Оптички, Pixart 3212
  • DPI: 800 - 2400
  • Работен век: 3 милион кликови
  • Приклучок: Безжично, USB 2.0
  • Оперативно растојание: 10 m
  • Напојување: 1x AA battery
  • Димензии: 117.5 х 72.5 х 38.5мм

Препорачано

Ваши прегледи