Wi-Fi Adapter - Tenda W311M


Цена:
Намалена цена490.00 ден.

Опис

УСБ ви-фи адаптер - Tenda W311M

  • Компатибилен со декстоп компјутери и лаптопи
  • Брзина до 150Mbps
  • Wireless N
  • Брза и лесна инсталација

Препорачано

Ваши прегледи