Wi-Fi USB Adapter - Tenda U1


Цена:
Намалена цена690.00 ден.

Опис

УСБ ви-фи адаптер - Tenda U1

  • Компатибилен со декстоп компјутери и лаптопи
  • Брзина до 300Mbps
  • Wireless N
  • Брза и лесна инсталација
  • WPS копче

Препорачано

Ваши прегледи