Futrola za Tablet Univerzalna - 8"(inci) Rozeva


Цена:
Акциска цена350.00 ден.

Опис

Футрола за 8 инчен таблет.

-Елегантна и квалитетна изработка

-Прилагодлив ротирачки заден дел 360°

-Кожени држачи

-Прилагодлива основа за потпирање

Наши препораки

Ваши прегледи