Tecnost za Vejp - Umbrella - Vanilla


Nicotine: 4.5mg
Цена:
Намалена цена220.00 ден.

Опис

Течност за Вејп - Амбрела - Ванила

Совршена кремаста ванила која ќе ги пробуди сите сетила кај вас.

Нето количина: 10ml.

Препорачано

Ваши прегледи