Elektronska cigara - Umbrella Prestige

  • 1,790.00 ден.
    Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 0 останати !

Umbrella Prestige е компактна сè-во-едно електронска цигара со елегантен дизајн, одлични карактеристики и е наменета не само за почетници, туку и за сите.

 


Ви препорачуваме