Elektronska cigara / Vape - Umbrella AIO - Silver


Цена:
Намалена цена1,990.00 ден.

Опис

Електронска цигара / вејп - Umbrella AIO - сива мат боја

  • Капацитет на атомизер: 2ml
  • Капацитет на батерија: 1500mAh
  • Максимална излезна моќност: 25W

Во пакетот следува:

  • 1 х АИО електронска цигара
  • 2 х АИО Греачи 
  • 1 х Наставка за атомизер
  • 1 х Кабел за полнење

 

Препорачано

Ваши прегледи