Tecnost za Vejp - Umbrella - Strawberry


Nicotine: 9mg
Цена:
Акциска цена220.00 ден.

Опис

Течност за Вејп - Амбрела - Јагода

Вкусен, кремаст, совршен. Омилена течност на сите љубител на слаткиот вкус.

Нето количина: 10ml.

Наши препораки

Ваши прегледи