Tecnost za Vejp - Umbrella - Coffee latte


Nicotine: 0mg
Цена:
Намалена цена230.00 ден.

Опис

Течност за Вејп - Амбрела - Кафе Лате

Вкусен, кремаст, совршен. Омилена течност на сите љубител на слаткиот вкус.

Нето количина: 10ml.

Препорачано

Ваши прегледи