Sportski Pameten casovnik - Smart Fitness Bracelet M4 - Blue

Заштеди 300.00 ден.

Цена:
Намалена цена490.00 ден. Регуларна цена790.00 ден.

Опис

М4 pameten casovnik/ grivna

- Merenje na:

  - Krven pritisok

  - Cekori

  - Otcukuvanja na srceva rabota,

- Povici

- Poraki

- Izvestuvanja od Facebook

- Moderen izgled

- Inovativen dizajn

- Visok kvalitet

М4 паметен часовник/гривна

- Мерење на:

  - Крвен притисок

  - Чекори

  - Отчукувања на срцева работа

- Повици

- Пораки

- Известувања од фејсбук

- Модерен изглед

- Иновативен дизајн

- Висок квалитет


Препорачано

Ваши прегледи