Sportska vodootporna kamera - Sports Wi-fi Camera - Trevi - GO 2200 S2


Цена:
Намалена цена2,290.00 ден.

Опис

Спортска водоотпорна камера - Спортска Wi - Fi камера - Trevi - GO 2200 S2

  • 2.0" ЛЦД дисплеј
  • Водоотпорност: 30MT
  • Видео резолуција: FullHD, HD, VGA
  • Резолуција на фотографија: 5MP
  • Може да се користи микро СД картичка до 32GB

Препорачано

Ваши прегледи