Sportska vodootporna kamera - Sports Wi-fi Camera - Denver - ACT-5051W


Цена:
Намалена цена2,490.00 ден.

Опис

Спортска водоотпорна камера - Спортска Wi - Fi камера - Денвер - ACT-5051W

  • Wi - Fi
  • 2.0" ЛЦД дисплеј
  • Водоотпорност: IPX8
  • Батерија: 900 mAh
  • Видео резолуција: 1920*1080@30fps
  • Резолуција на фотографија: 4032*3024
  • Може да се користи микро СД картичка до 32GB

Препорачано

Ваши прегледи