Slusalki - MDR - XB450AP Extra Bass - Black

Заштеди 700.00 ден.

Цена:
Намалена цена490.00 ден. Регуларна цена1,190.00 ден.

Опис

Slusalki - MDR - XB450AP Extra Bass - Black

- Slusalki so mikrofon so naglasen bas

- Pogodni za muzika, onlajn nastava, gejming, sportski aktivnosti, razgovori

- Tip na priklucok: 3.5 mm priklucok (slusalki i mikrofon)

- Idealni za laptop, tablet i site pametni uredi so eden priklucok za slusalki i mikrofon

- Dolzina na kabel: 1 metar

- Frekfenciski raspon: 20Hz - 20000 Hz

- Inovativen dizajn

- Visok i dokazan kvalitet

Слушалки - MDR - XB450AP Екстра бас - Црни

- Слушалки со микрофон со нагласен бас

- Погодни за музика, онлајн настава, гејминг, спортски активности, разговори

- Тип на приклучок: 3.5 мм приклучок (слушалки и микрофон)

- Идеални за лаптоп, таблет и сите паметни уреди со еден приклучок за слушалки и микрофон

- Должина на кабел: 1 метар

- Фрекфенциски распон: 20 Hz - 20000 Hz

- Иновативен дизајн

- Висок и докажан квалитет

Препорачано

Ваши прегледи