Slusalki - Kin K-808 - Type-C - Black


Цена:
Намалена цена450.00 ден.

Опис

Слушалки - Kin K-808 - Type-C - Црна боја
  • Тип на приклучок: Type-C
  • Должина на кабел 1.20m
  • Метално куќиште
  • Вграден микрофон
  • Компатибилни со сите видови на уреди кои поддржуваат Type-C слушалки
  • Компатибилни и со Самсунг Уреди
  • DAC Decoder Chip

Препорачано

Ваши прегледи