Slusalki - Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic - Type-C - Black

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена490.00 ден. Регуларна цена690.00 ден.

Опис

Слушалки - Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic - Type-C - Црна боја
  • Тип на приклучок: Type-C
  • Должина на кабел 1.25m
  • Метално куќиште
  • Вграден микрофон
  • Компатибилни со сите видови на уреди кои поддржуваат Type-C слушалки (не се компатибилни со Samsung смарт уреди)

Препорачано

Ваши прегледи