Slusalki - Xiaomi Mi In-Ear Headphones Basic - Silver


Цена:
Намалена цена590.00 ден.

Опис

  • Тип на приклучок: 3.5mm
  • Должина на кабел 1.25m
  • Метално куќиште
  • Вграден микрофон
  • Компатибилни со сите видови на уреди кои користат 3.5mm приклучок

Препорачано

Ваши прегледи