Slusalki so Type-C Priklucok - Samsung AKG - White

Заштеди 200.00 ден.

Цена:
Намалена цена790.00 ден. Регуларна цена990.00 ден.

Опис

  • Компатибилни со сите модели на Самсунг и Андроид телефони што користат Type-C приклучок.
  • Се одликуваат со чист и квалитетен стерео звук.
  • Вграден микрофон.

Препорачано

Ваши прегледи