Slusalki - Remax RM 522 - Wired Earphone - White


Цена:
Намалена цена350.00 ден.

Опис

Слушалки - Remax RM-522 - Бела боја
  • Тип на приклучок: 3.5mm (AUX)
  • Должина на кабел 1.20m
  • Вграден микрофон за повици
  • Компатибилни со сите видови на уреди кои поддржуваат стандарден тип на слушалки (Лаптоп, телефон, таблет и др.)

Препорачано

Ваши прегледи