Wireless Gejmerski Maus - Scorpion M720W

 • 990.00 ден.
  Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 5 останати !

Безжичен гејмерски глушец.

 • Сензор: Оптички, Pixart 3212
 • DPI: 800-1200-1600-2400-3200-4800
 • Копчиња: 8
 • Работен век: 3 милион кликови
 • Позадинско осветлување: 6 бои
 • Приклучок: Безжично, USB 2.0
 • Оперативно растојание: 10 m
 • Напојување: 1x AA battery
 • Оперативен систем: Windows XP или по нов

Ви препорачуваме