Gejmesrki Maus - Scorpion M319

 • 590.00 ден.
  Единечна цена по 
Вклучено ДДВ.

Уште 2 останати !

Гејмерско жичено глувче.

 • Сензор: оптички
 • DPI: 800-1200-1600-2400
 • Копчиња: 6
 • Работен век: 3 милион кликови
 • Приклучок: USB 2.0
 • Должина на кабел: 1.8 m
 • Димензија: 131 x 80 x 41 mm
 • Оперативен систем: Windows XP или по нов

Ви препорачуваме