Gejmersko Gluvce - Scorpion M112


Цена:
Намалена цена450.00 ден.

Опис

Гејмерско жичено глувче.

Сензор: оптички
DPI: 800-1600-2400-4000
Копчиња: 7 (програмабилни)
Работен век на копчиња: 3 милион кликови
Позадинско осветлување: 7 бои
Интерфејс: USB 2.0
Должина на кабел: 1.5 m

Препорачано

Ваши прегледи