Gejmersko Gluvce i Podloga set - Scorpion G928+G1


Цена:
Намалена цена890.00 ден.

Опис

Гејмерски маус и подлога сет.


Маус:
Сензор: Оптички
DPI: 800-1200-2400-3200
Копчиња: 8
Работен век: 5 милион кликови
Позадинско осветлување: 7 бои
Приклучок: USB 2.0
Должина на кабел: 1.5 m
Димензии: 122 x 79 x 42 mm
Оперативен систем: Windows XP или по нов


Подлога:
Димензии: 287 x 244 x 3 mm;
Удобен дизајн;
Заштита на околината;
Антипролизгувачки дизајн

Препорачано

Ваши прегледи