Gejmerska Podloga za Gluvce - Scorpion G15

  • 390.00 ден.
    Единечна цена по 
  • Заштедете 100 ден.
Вклучено ДДВ.

Уште 0 останати !

1.Водоотпорна површина
2.Висока густина, текстилна структура за најдобра контрола на маусот
3.Дизајнирано за спречување на потење
4.Гумена подлога за подобро фиксирање на површина
5.Димензии: 355*254*3mm

Ви препорачуваме